Wolf C60SS-6B24GBN Challenger XL™ Restaurant Range, 60"
Shop all Wolf
SKU:
HCW-4351-1__11
zoom
Commercial design services
VentBackriser With Hi-Shelf
ManufacturerpartnumberC60SS-6B24GB
ExteriorfinishStainless Steel Front & Sides
Packedby1 Each
ManufacturerWolf
Shipfrom40203-1052 [Louiseville, KY]
ExteriorfinshStainless Steel Front & Sides
Top(6) Open Burners, (1) 24" Griddle/broiler
Platethickness.875" = 7/8"
Freightclass85
Base(2) Standard Oven
VentBackriser With Hi-Shelf
Packedby1 Each
ManufacturerWolf
Platethickness.875" = 7/8"
Freightclass85
Base(2) Standard Oven
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"