Wolf C60SS-6B24GBP Challenger XL™ Restaurant Range
Shop all Wolf
SKU:
C60SS-6B24GBP
Commercial design services
VentBackriser With Hi-Shelf
ManufacturerpartnumberC60SS-6B24GBP
ExteriorfinishStainless Steel Front & Sides
Packedby1 Each
ManufacturerWolf
Shipfrom40203-1052 [Louiseville, KY]
ExteriorfinshStainless Steel Front & Sides
Top(6) Open Burners, (1) 24" Griddle/broiler
Platethickness.875" = 7/8"
Freightclass85
Base(2) Standard Oven
Document_0C60SS-6B24GBN.pdf
VentBackriser With Hi-Shelf
Packedby1 Each
ManufacturerWolf
Platethickness.875" = 7/8"
Freightclass85
Base(2) Standard Oven
Document_0C60SS-6B24GBN.pdf
Related products
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"