Advance Tabco 9-OPC-84DR 84" W x 22.75" D x 50.38" H Stainless Steel Cabinet with Mop Sink
Shop all Advance Tabco Mop Sink
SKU:
9-OPC-84DR
MPN:
9-OPC-84DR
Commercial design services
Advance Tabco 9-OPC-84DR stainless steel mop sink cabinet is 84" W x 22.75" D x 50.38" H with a 20" W x 16" D x 12" deep sink, mop bucket storage, shelves, and ventilation.
  • Slotted side panels for airflow
  • Four fixed shelves for storage
  • NSF certified for sanitation
  • Durable 18/430 stainless steel cabinet
  • Roll-in storage for mop bucket
  • Integrated 16/304 stainless steel mop sink
Filter TypeMop Sinks
Overall Width (side - side)49" - 54 "
Filter TypeMop Sinks
  • Mop Sink
Related products
picture
Quantum DCB24BK 24" Black Epoxy Antimicrobial Cantilever Multiple Shelf Post Wall Mount
Pro IconFree shipping
picture
Summit SCR1401CSS 23.63" W Stainless Steel 1 Section Beverage Center - 115 Volts 1-Ph
Pro IconFree shipping
Carter-Hoffmann O8619 20.5" W Aluminum End Loading Pan Rack