Dormont 1675NPFS48 Stationary Gas Connector Hose
Shop all Dormont
SKU:
DOR-1675NPFS48
Commercial design services
Manufacturerpartnumber1675NPFS48
Length48"
Packedby1 Each
ManufacturerDormont
Shipfrom15632-8969 [Export, PA]
MaterialPlastic Coated Stainless Steel
Connectionsize3/4"
Length48"
Packedby1 Each
ManufacturerDormont
Connectionsize3/4"
  • Shop By Brand
  • Dormont
  • Shop By Brand
  • Dormont
Related products
picture
Quantum WR86-1442BK 42" W x 86" H x 12" D Black Epoxy Antimicrobial Finish Wire Shelving Starter Kit
Pro IconFree shipping
picture
Quantum WR63-3048GY 48" W x 30" D Epoxy Coated Wire Shelving Starter Kit
Pro IconFree shipping
Yanco CH-211 11" W Dark Green Porcelain Oval Champs Plate
Chef Master 06692Y Small Aluminum Mr. Bar-B-Q Grilling Pans
Omcan USA 11213 #12 0.13" Hard Stainless Steel European Style Machine Plate - Hubless
Omcan USA 11217 #12 0.38" Hard Stainless Steel European Style Machine Plate - Hubless
American Range ARMG-48-LP 48 Stainless Steel Countertop Liquid Propane Griddle - 120,000 BTU
Sterling Manufacturing SPG-6 MF NG SBU 26.5" W Stainless Steel Natural Gas Boilerless Convection Steamer - 60,000 BTU
American Range ARSMG-60-LP 60" W Stainless Steel Exterior 5 Burners Manual Controls Liquid Propane Griddle - 150,000 BTU
Piper Products RT-84 3.15" Caster - 4/Set