Flash Furniture CH-31330-29-YL-GG Yellow Square Metal Cross Brace Table
Shop all Flash Furniture Commercial Outdoor Furniture
SKU:
CH-31330-29-YL-GG
MPN:
CH-31330-29-YL-GG
Commercial design services
Transform your dining space with the Flash Furniture CH-31330-29-YL-GG Yellow Square Metal Cross Brace Table. This sturdy steel table is 29" high and 23.75" deep, perfect for indoor dining while enhancing your decor.
  • Dining height for comfortable seating
  • Cross brace design ensures stability
  • Lightweight at 36 pounds for mobility
  • Durable steel construction for lasting use
  • Bright yellow color enhances aesthetics
  • Compact square design fits various spaces
BaseLegs
ColorYellow
Depth (front - back)23"
Filter TypeTables
Top ShapeSquare
Width (side - side)23"
BaseLegs
ColorYellow
Depth (front - back)23"
Filter TypeTables
Top ShapeSquare
Width (side - side)23"
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"