Sterling Manufacturing SP240-10-3-AF DBL stainless steel convection steamer features a boilerless electric design, 12-pan capacity, and 26.5" width for high-volume foodservice.
Rosseto EZP2753 (4) 1 Gal. Countertop Carousel EZ-PRO C4S Dispenser
Free shipping
Advance Tabco VCTC-247 84" W x 25" D 16 Gauge 304 Stainless Steel Satin Countertop
Free shipping
Advance Tabco PT-10R-84 84" W x 10" D Stainless Steel Rear Mounted Single Overshelf
Advance Tabco FTG-24108 108" W x 24" D x 4" H 14 Gauge 304 Stainless Steel Floor Trough
Breville Commercial PSC-FTP64 17 Gal. Sous Vide Circulator Tank
Omcan USA 27180 41.75" H x 18 W" x 13.75" D Stainless Steel Bowl 16 Gauge Hand Wash Pedestal Sink
Vollrath 3640971HD 21.5" W Stainless Steel Drop-In Electric Thermostatic Control Hot Food Well Unit
Southbend PCG180B/TD-LP 38" W 5 Pans Liquid Propane Platinum Double Convection Oven - 90,000 BTU
Omcan USA 46742 10" Dia. Aluminum Round Perforated Pizza Pan
National Public Seating 974 900 Series 18.5" W Blue Fabric Padded Folding Chair
Sterling Manufacturing SPG-6 AF NG DCA DBL 26.5" W Stainless Steel Natural Gas Boilerless Convection Steamer - 60,000 BTU
Sterling Manufacturing SPG-6 AF NG SCA 26.5" W Stainless Steel Natural Gas Boilerless Convection Steamer - 60,000 BTU