Comstock-Castle F3430-24B-NG 4 Burners With Stainless Steel Exterior Gas Range - 146,000 BTU
Shop all Comstock-Castle
SKU:
F3430-24B-NG
MPN:
F3430-24B
Commercial design services
Comstock-Castle F3430-24B-NG offers four 24,000 BTU burners, a 24" raised griddle, 31" enamel oven, 10" cabinet, back riser with shelf, NSF certification, and 146,000 BTU output.
  • All stainless steel exterior and riser
  • 31" enamel-lined oven with one rack
  • NSF-certified for commercial kitchens
  • 146,000 BTU output for fast recovery
  • 24" x 3/4" griddle with flame spreader
  • Four 24,000 BTU star burners for even heat
picture
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo