Quantum 2436-63SECP 63" H x 36" W x 24" D Green Epoxy Coated Finish Stationary Security Unit
Shop all Quantum Wire Restaurant Shelves
SKU:
2436-63SECP
MPN:
2436-63SECP
zoom
Login or Add to Cart to See Price
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
Maximize storage with the Quantum 2436-63SECP security unit. It has a durable green epoxy-coated finish for antimicrobial protection and offers ample space with 36" width and 24" depth.
  • NSF certified for food service
  • Security panel set enhances safety
  • Constructed from epoxy-coated steel
  • Robust stationary security unit design
  • Top and bottom shelves for storage
  • Green epoxy-coated finish for durability
Weight165 LBS
Height63 (H)
Width24 (W)
Depth36 (D)
ConstructionWire
Depth (front - back)24"
Width (side - side)36"
ManufacturerQuantum
StyleStationary
MaterialEpoxy-Coated Steel
Weight165 LBS
Height63 (H)
Width24 (W)
Depth36 (D)
ConstructionWire
Depth (front - back)24"
Width (side - side)36"