Quantum M1848SL34C 48" W x 18" D x 40" H Chrome Plated 34" Posts Mobile Cart
Shop all Quantum Storage and Transport Equipment & Supplies
SKU:
M1848SL34C
MPN:
M1848SL34C
Commercial design services
  • Includes thermoplastic casters
  • Supports up to 400 pounds
  • Ideal for merchandising and display
  • Versatile mobile cart for transport
  • Two shelves for storage solutions
  • Durable chrome finish for longevity
Weight40 LBS
Height40 (H)
Width18 (W)
Depth48 (D)
Filter TypeMerchandising Carts
Number of Shelves2 Shelves
ManufacturerQuantum
Item TypeMerchandising Carts
Weight40 LBS
Height40 (H)
Width18 (W)
Depth48 (D)
Filter TypeMerchandising Carts
Number of Shelves2 Shelves
ManufacturerQuantum
Item TypeMerchandising Carts
Downloads
  • Downloadmanual
  • Quantum
  • Quantum Storage and Transport Equipment & Supplies
  • Quantum