Quantum WS70-SS48HC 48" W x 26"D x 70" H White Finish Single Sided Partition Wall Starter Unit
Shop all Quantum Office Furniture & Supplies
SKU:
WS70-SS48HC
MPN:
WS70-SS48HC
Commercial design services
Quantum WS70-SS48HC single sided partition wall starter unit measures 48" W x 26" D x 70" H in white and weighs 42 pounds, designed for modular systems in food service and hospitality.
  • 42 pounds shipping weight for handling
  • Starter unit design for modular expansion
  • 42 pounds for efficient handling
  • 48" W x 26" D x 70" H white finish