Advance Tabco NDSG-15-36 36" W Tempered Glass Single-Sided Sleek Shield Food Shield
Shop all Advance Tabco Sneeze Guards
SKU:
NDSG-15-36
MPN:
NDSG-15-36
Commercial design services
  • 36" W tempered glass panels enhance visibility and hygiene
  • Double-tier design increases food protection and service flexibility
  • Stainless steel top shelf resists corrosion and supports heavy pans
Weight160 LBS
Height34 (H)
Width36 (W)
Depth15 (D)
ServiceSelf-Service
Width (side - side)32" - 37"
ManufacturerAdvance Tabco
Length36"
StyleSingle Face
Service TypeSelf Service
Weight160 LBS
Height34 (H)
Width36 (W)
Depth15 (D)
ServiceSelf-Service
Width (side - side)32" - 37"
ManufacturerAdvance Tabco
Length36"
StyleSingle Face
  • Sneeze Guards