Quantum M1836-69SEC-2 69" H x 36" W x 18" D Chrome Finish Mobile Security Unit
Shop all Quantum Wire Restaurant Shelves
SKU:
M1836-69SEC-2
MPN:
M1836-69SEC-2
zoom
Login or Add to Cart to See Price
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
  • NSF certified for food safety
  • Security panel protects valuables
  • Smooth-rolling casters with brakes for stability
  • Mobile design for easy relocation
  • Multiple shelves for storage
  • Chrome finish for durability and style
Weight173 LBS
Height69 (H)
Width18 (W)
Depth36 (D)
ConstructionWire
Depth (front - back)18"
Width (side - side)36"
ManufacturerQuantum
StyleMobile
MaterialChrome
Weight173 LBS
Height69 (H)
Width18 (W)
Depth36 (D)
ConstructionWire
Depth (front - back)18"
Width (side - side)36"
ManufacturerQuantum
StyleMobile
MaterialChrome
Downloads
  • Downloadmanual
Certifications
  • NSF Certified certification
  • Restaurant Shelving
  • Wire Security Shelving
  • Restaurant Shelving
  • Wire Security Shelving