Quantum M1860-69SECP 69" H x 60" W x 18" D Green Epoxy Coated Finish Mobile Security Unit
Shop all Quantum Wire Restaurant Shelves
SKU:
M1860-69SECP
MPN:
M1860-69SECP
Commercial design services
  • Five-inch poly stem casters for mobility
  • NSF certified for food service use
  • Ample storage with top and bottom shelves
  • Mobile design for easy transport
  • Includes security panel set for safety
  • Durable green epoxy-coated finish
Weight212 LBS
Height69 (H)
Width18 (W)
Depth60 (D)
ConstructionWire
Depth (front - back)18"
Width (side - side)60"
ManufacturerQuantum
StyleMobile
MaterialEpoxy-Coated Steel
Weight212 LBS
Height69 (H)
Width18 (W)
Depth60 (D)
ConstructionWire
Depth (front - back)18"
Width (side - side)60"
ManufacturerQuantum
StyleMobile
MaterialEpoxy-Coated Steel
  • NSF Certified certification
  • Restaurant Shelving
  • Wire Security Shelving
  • Restaurant Shelving
  • Wire Security Shelving