Ultrafryer B-P20-18-5-UCP-NG features five 18" stainless steel vats with thermostatic controls and UltraClear Plus filtration for high-volume frying. This natural gas fryer offers 325,000 BTU total and ENERGY STAR efficiency.
Quantum WR86-3648C 48" W x 36" D x 86" H Chrome Plated Finish Wire Shelving Starter Kit
Free shipping
Quantum WR74-2424SG-5 24" W x 24" D Galvanized Steel Solid Shelving Starter Kit
Free shipping
Quantum 2442BK 42" W x 24" D Black Epoxy Antimicrobial Wire Shelf
Quantum WR63-3636S-5 36" W x 36" D Stainless Steel Wire Shelving Starter Kit
Univex SRM12+ 17.5" W x 29.88" H x 26.25" D 12 Qt. Stainless Steel Variable Speed Food Mixer
Univex 8713M Premium Series 13" Blade Gear-Driven Gravity Feed Manual Meat Slicer - 1/2 HP
Empress E21251 8" X 11" 2 Ply Natural Kitchen Roll Towel (12 Rolls of 250 Sheets)
Rosseto SM238 22" W Stainless Steel Rectangular Multi-Chef Chiller Tray