Shop all Comstock-Castle Griddles and Flat Top Grills
SKU:
CCEGG36-LP
MPN:
CCEGG36
Commercial design services
Comstock-Castle CCEGG36-LP griddle delivers 90,000 BTU with a 36" x 19.4" smooth 5/8" steel plate, three manual controls, stainless front, galvanized sides, grease drawer, and ETL listing.
  • Stainless steel front with galvanized sides
  • Removable grease drawer with 3" trough
  • cETLus and ETL-Sanitation certified
  • 36" smooth steel griddle plate, 5/8" thick