Quantum 2460-63SEC 63" H x 60" W x 24" D Chrome Finish Stationary Security Unit
Shop all Quantum Wire Restaurant Shelves
SKU:
2460-63SEC
MPN:
2460-63SEC
Login or Add to Cart to See Price
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
Enhance your storage solutions with the Quantum 2460-63SEC security unit. Measuring 63" H x 60" W x 24" D, it features a chrome finish and includes a top shelf, bottom shelf, and security panel set for added protection.
  • NSF certified for food service use
  • Security panel set for enhanced safety
  • Spacious dimensions for ample storage
  • Robust chrome finish for durability
  • Includes top and bottom shelves
  • Stationary design ensures stability
Weight224 LBS
Height63 (H)
Width24 (W)
Depth60 (D)
ConstructionWire
Depth (front - back)24"
Width (side - side)60"