Quantum M2436-69SECP 69" H x 36" W x 24" D Green Epoxy Coated Finish Mobile Security Unit
Shop all Quantum Wire Restaurant Shelves
SKU:
M2436-69SECP
MPN:
M2436-69SECP
Commercial design services
  • Easy mobility with 5" casters
  • Security panel set enhances safety
  • NSF certified for food service compliance
  • Robust mobile security unit for versatile use
  • Top and bottom shelves for storage
  • Green epoxy-coated finish for durability
Weight173 LBS
Height69 (H)
Width24 (W)
Depth36 (D)
ConstructionWire
Depth (front - back)24"
Width (side - side)36"
ManufacturerQuantum
StyleMobile
MaterialEpoxy-Coated Steel
Weight173 LBS
Height69 (H)
Width24 (W)
Depth36 (D)
ConstructionWire
Depth (front - back)24"
Width (side - side)36"