Connerton RLRB-23-42L-F-LP 42" W Stainless Steel Floor Model Liquid Propane Lava Rock with Cast Iron Bottom Grates Charbroiler - 112,000 BTU
- SKU:
- RLRB-23-42L-F-LP
- MPN:
- RLRB-23-42L-F
- 3/4-inch NPT gas connection
- Stainless steel welded body
- 112,000 BTU heat output
- Lava-rock heat distribution
- Cast iron adjustable grates
- Liquid propane fuel
Related products
Carter-Hoffmann UC3S2433 700 Lbs. Stainless Steel Three Shelf Utility Cart
Free shipping
Metro MF-184874G-S-4 48" W x 18" D Polymer MetroMax 4 Starter Shelving Unit
Free shipping
Thunder Group 7004TR 0.75 Oz. Longevity Melamine Spoon
Micro Matic MM-B68 68 Oz. Bottle Liquid Beer Line Cleaner
Advance Tabco TCB-2-10 31.81" W x 10" D Plastic Shelf with Cutting Board