Quantum 2136-63SECP 36" W x 21"D x 63" H Green Epoxy Antimicrobial Finish Stationary Security Unit
Shop all Quantum Wire Restaurant Shelves
SKU:
2136-63SECP
MPN:
2136-63SECP
Login or Add to Cart to See Price
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
  • Durable epoxy-coated steel
  • NSF certified for food safety
  • Compact dimensions fit various spaces
  • Robust stationary security unit design
  • Top and bottom shelves for storage
  • Green epoxy antimicrobial finish
Weight155 LBS
Height63 (H)
Width21 (W)
Depth36 (D)
ConstructionWire
Depth (front - back)21"
Width (side - side)36"